396

HABER MERKEZİ : Activex Kurulumu

Merhaba Değerli SesliHobi.Com Sesli Chat kullanıcılarımız Seslichat ve Seslisohbet”te giriş ilk defa giriş yapacak olanlar için
SesliHobi.Com Googleden arama yaptırıp ve tıklayıp, seslisohbet girişine tıklayarak misafir veya üye olabilirsiniz üye olduysanız eğer üye girişinden giriş yapınız. Misafir iseniz misafir girişini kullanabilirsiniz. Seslichat”e giriş yapamıyorum? diyorsaniz aktivex eklentisini kurmadan giriş yapamazsınız o yüzden öncelikle ilk adımınız eklentiyi bilgisayarınıza indirip kurmak için Sesli chat Aktivex yüklemekte sorun yaşayanlar arkadaşlar Lütfen Sesli Chat Activex Kurulumu Eklentisini yazmızzın alt kısmındaki resime tıklayıp kolayca indirebilirsiniz.

 

                                   

Aktivex Kurulumu
SpeakyChat Sesli Chat sistemli Sesli Sohbet sitelerine giriş için kullanılan Aktivex Ekletisini SesliHobi.Com Sesli Chat sitemiz aracılığıyla güvenle indirebilirsiniz..
Bilgisayarınıza indirdiğiniz programın üzerine çift tıklayarak çalıştırabilir, önünüze gelen seçeneklere ” Next ” Butonlarını tıklayarak kurulumu devam ettirebilirsiniz.
Kurulum tamamladıkdan sonra ise ” Finish ” Butonuna tıklayıp Giriş Yapmak istediğiniz Sesli Chat Sayfanızı yenilemeniz yeterli olacaktır. Windows 7 ve Windows Vista gibi işletim sistemlerinde indirdiğiniz Programa sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır Seçeneğiyle çalıştırmanız gerekmektedir.
Yukarıda yazanları doğru şekilde uyguladıkdan sonra sesli sohbet sitelerine sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz..
Önemli Not : Bu program Yanlız SpeakyChat sistemli Sesli Sohbet siteleri için kullanılır.
Sesli sohbet sistemleri SpeakyChat panel üzerinden çalışır. Bu sistem activex denetimi ile bağlantı kurulur. SpeakyChat download yaptıktan sonra eğer odalara giriş sağlayamıyorsaniz, bilgisayarınızı yeniden başlatın, ve o şekilde giriş yapmayı deneyin. Bilgisayarı açıp kapattıktan sonra bir sorun kalmıyacaktır.

Merhaba!
BU ALAN ADI SATILIKTIR
iletisim
TEL:0536 825 36 44
Skyp:Seslikaan55@hotmail.com +